Met een verblijf bij Hotel am Mirabellplatz bevind je je centraal in Salzburg, op slechts 2 min. lopen van Slot Mirabell (Schloss Mirabell) en op 7 min. lopen van Geboortehuis van Mozart (Mozarts Geburtshaus). Dit 4-sterrenhotel ligt op 1 km van Salzburger Dom en op 1,1 km van Festung Hohensalzburg.
Doe of je thuis bent in één van de 69 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een kluis, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en babysitting of kinderopvang (toeslag). Extra voorzieningen van dit hotel zijn cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie.